
Z radością informujemy, że konkurs na Logo naszej szkoły został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kreatywność oraz wysoki poziom nadesłanych prac.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy czas oczekiwania na ogłoszenie wyników i dziękujemy za cierpliwość.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz słodkie upominki jako wyraz uznania za włożony wysiłek i pomysłowość. Wręczenie nagród nastąpi w najbliższych dniach.
Dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach szkolnych.
