Od 04.07.2025r. od godziny 8.30 odbiór zaświadczeń wyników egzaminów klas 8.
Wejście do szkoły od ul. Szkolnej
Drodzy Uczniowie!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne PSP nr 1 dziękują za wytężoną pracę.
Gratulujemy sukcesów i wysokich wyników w nauce.
Ósmoklasistom życzymy, aby dostali się do wymarzonych szkół.
Wszystkim uczniom życzymy słonecznych wakacji i udanego wypoczynku. Wracajcie do nas wypoczęci, zadowoleni i uśmiechnięci.
13.06.2025 po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Ucznia. Wspólnymi siłami Rady Rodziców i Szkoły udało się w tym dniu zapewnić mnóstwo atrakcji dla naszych dzieci.
W tym dniu na boisku szkolnym działo się bardzo dużo: były Panie animatorki dla najmłodszych z zabawami, bańkami i balonami, można było zagrać w badmintona, poskakać na skakance, wziąć udział w sztafecie lub torze przeszkód.
Dostępne było też stanowisko do malowania twarzy, ale również do malowania kredkami i pisakami oraz kredą.
Na poszczególnych stanowiska odbywały się konkursy, które były nagradzane drobnymi upominkami i oczywiście nie mogło zabraknąć słodkości.
Duże podziękowania również dla Władz Gminy za okazane wsparcie w zakupie ciasteczek, pączusiów i cukierków.
Towarzyszący dzieciom uśmiech na twarzach i rozlegający się śmiech i okrzyki pokazały nam, że warto było i dzieci były bardzo zadowolone.
Oczywiście dla każdego ucznia mamy drobny upominek :-) na zakończenie.
Zdjęcia znajdują się w Galerii 2024/2025: Dzień Ucznia
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II 27 czerwca w piątek:
- klasy IV-VIII zakończenie o godzinie 8.45
- klasy I-III oraz oddziały przedszkolne o godzinie 11.00
Zapraszamy do zapoznania się z informacją Burmistrza na temat możliwości organizacji półkolonii - informacja
Numer konta do wpłat: 66 9585 0007 0020 0209 7563 0001 (z dopiskiem: półkolonie PSP 3, imię i nazwisko dziecka)
Półkolonie zostaną zorganizowane, jeśli do 12.06 do godz. 12.00 zbierze się wymagana ilość chętnych.
Do podbrania -karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku