Dzień Pluszowego Misia

27 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia przygotowany przez panie: Annę Horosiewicz i Alicję Bąk. Każdy mógł w ten dzień przyjść do szkoły ze swoim misiem. Dzieci z klas 0-3 uczestniczyły w radosnej lekcji o misiach, następnie oglądnęli przedstawienie pt. „Znane misie” wystawione przez uczniów klasy IV b. Do naszej szkoły przyjechały misie: Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Paddington i Remiś. Każdy z nich opowiedział o jednej ze swych przygód. Dzieciom podobał się spektakl.

W konkursie plastycznym „Miś” brało udział 49 dzieci. Dostarczono piękne, różnorodne i kreatywne prace. Za innowacyjność nagrodzono: Jakuba Ćwiąkałę, Aleksandrę Kłosowską, Maję Huber i Szymona Papugę. Wyróżniono także: Oliwię Stępień, Agatę Flak, Filipa Wiechowskiego, Oliwię Smaczną, Fabiana Pytela, Maksymiliana Wodrowskiego, Oskara Pytela, Kornelię Hasiak, Pawła Olejnika, Zuzannę Woźniak i Dominikę Hojkę. Wszystkim, którzy brali udział w konkursie, dziękujemy i gratulujemy pomysłowości.

Miś

W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Dzień Misia”